MAC Midden Drenthe nu ook op Facebook!!

Eerstvolgende ritten

Geen evenementen

Adverteerders

24 MEI 2010 - PINKSTERPUZZELRIT TE WESTERBORK

Uitzetter: Ron Ehrhardt

D1-klasse 1 A.E. Kuper Beilen 37

2 B.J. Woltinge Pesse 60

3 A. Schuiling Norg 63

4 A.K. de Boer Assen 95

5 L.J. Altena Lutten 95

6 W. Hamminga Eext 100

7 R. Schoemakers Veenoord 120

8 F. vd Wagen Moddergat 155

9 A. Plas Klazienaveen 155

10 J. van Gijssel Nijeveen 156

11 W. Gils Holthe 185

12 W. de Jong Drachten 185

13 W. Hartman Oldeberkoop 190

14 M. Veldhuis Wijhe 210

15 G. Eskes Epse 212

16 C. Broersma Smilde 212

17 R. Drenth Annen 213

18 H. Hilverts Zuidbroek 215

19 H. Snippe Klazienaveen 242





D2-klasse 1 H. Euving Lutten 112

2 J. Koops Dedemsvaart 126

3 B. Kleine Hoogeveen 150

4 B. Zwiers Oosterhesselen 152

5 Blom Wijster 155

6 A Koops-Hornstra Dedemsvaart 181

7 Hoekstra Assen 184

8 J. Santinge Pesse 185

9 Y. en M. de Vries Hardegarijp 186

10 fam van Boven Oosterhesselen 186

11 R. Otten Sleen 186

12 van Elderen Hoogeveen 191

13 van Dam Zwolle 211

14 Kriekjes Hoogeveen 212

15 I. Nijkoops Sleen 213

16 Hinrichs Annen 249

17 Pieters Hoogersmilde 309

24 MEI 2010 - PINKSTERPUZZELRIT TE WESTERBORK
Uitzetter: Ron Ehrhardt






D1-klasse 1 A.E. Kuper Beilen 37

2 B.J. Woltinge Pesse 60

3 A. Schuiling Norg 63

4 A.K. de Boer Assen 95

5 L.J. Altena Lutten 95

6 W. Hamminga Eext 100

7 R. Schoemakers Veenoord 120

8 F. vd Wagen Moddergat 155

9 A. Plas Klazienaveen 155

10 J. van Gijssel Nijeveen 156

11 W. Gils Holthe 185

12 W. de Jong Drachten 185

13 W. Hartman Oldeberkoop 190

14 M. Veldhuis Wijhe 210

15 G. Eskes Epse 212

16 C. Broersma Smilde 212

17 R. Drenth Annen 213

18 H. Hilverts Zuidbroek 215

19 H. Snippe Klazienaveen 242





D2-klasse 1 H. Euving Lutten 112

2 J. Koops Dedemsvaart 126

3 B. Kleine Hoogeveen 150

4 B. Zwiers Oosterhesselen 152

5 Blom Wijster 155

6 A Koops-Hornstra Dedemsvaart 181

7 Hoekstra Assen 184

8 J. Santinge Pesse 185

9 Y. en M. de Vries Hardegarijp 186

10 fam van Boven Oosterhesselen 186

11 R. Otten Sleen 186

12 van Elderen Hoogeveen 191

13 van Dam Zwolle 211

14 Kriekjes Hoogeveen 212

15 I. Nijkoops Sleen 213

16 Hinrichs Annen 249

17 Pieters Hoogersmilde 309

Copyright © 2020. All Rights Reserved.

Powered by JS Network Solutions