MAC Midden Drenthe

Oriënteren is recreëren

Eerstvolgende ritten

zaterdag 6 juli 2019 : 19:30 - 23:00 uur :: Avondrit

Uitslag Hemelvaartsrit - 30 mei 2019

30 MEI 2019 - HEMELVAARTSRIT TE WIJSTER

Uitzetters: Gerrit van Assen (ABC) en Bertus Kolkman (D)

  A-klasse        
1 Lambert Jan Altena Angela Altena Lutten 157  
2 Paul Woldringh John Puts Kerkrade 174  
3 Ad Sleutjes Ad Verhulst Sint-Michielsgestel 185  
4 Harm Cortumme Jo Hannink Toldijk 188  
5 Martin den Dunnen Koos Orie Leerdam 261  
6 Roelof Plat Hans Wiersma Scheemda 270  
7 Arie Roos Ria Roos Zetten 320  
8 Jan Luiten Wim Wisselink Hengelo (Gld) 353  
           
  B-klasse        
1 Adri Blokker Margriet Koomen Harderwijk 180  
2 Henk Hazeleger Jannie Hazeleger Scherpenzeel 192  
3 Gerrit Schrijver Laura van Balen Alkmaar 321  
4 Gert te Veldhuis Harry Horsting Scherpenzeel 360  
           
  C-klasse        
1 Fokke van der Wagen Renske van der Wagen Moddergat 236  
2 Els Tieman Rinus Tieman Zwolle 240 1
3 Jan Traa Annemieke Schoonderbeek Leusden 240 2
4 Tabe Weening Hettie Weening-Storm Surhuisterveen 331  
5 Herman Kerlien Cor Mulder Muntendam 370  
           
  D-klasse        
1 Lambert-Jan Koops Alinda Koops Zeddam 129  
2 Anne Dijkstra Aagtje Dijkstra Mensingeweer 202  
3 Wim Gils B. Gils Holthe 287  
4 Henk Hilverts Miranda Deekens Zuidbroek 294  
5 Sietse Heijes Marga Heijes Nieuwe Pekela 312  
6 Piet Kamp   Roden 357  
7 Hennie van Dijk Johann Schrotenboer Pesse 377  
8 Loes Hintzbergen Aline Wemmenhove Hollandscheveld 380  
9 Minus Oelen  Manon Molenkamp Hollandscheveld 383  
10 Rudi Groenescheij Marjan Groenescheij De Wijk 392  
11 Jan Metselaar Laura Metselaar Hoogeveen 409  
12 Roebertsen Roebertsen Meppel 420 1
13 Gerard Oldewening Carin Oldewening Nijeveen 420 2
14 Ineke Saalbrink Bianca Saalbrink Zwolle 431  
15 Niek Kodden Marius van Dijk Nieuweroord 436  
16 Joke Plag Moniek Plag Fluitenberg 443  
17 Karin Reddertje Riekje Reddertje Assen 445  
18 Anton Starke Annie Koerhuis Dwingeloo 449  
19 Stefan Molenkamp Marjan Molenkamp Hollandscheveld 470  
20 Henk Euving Geke Euving Lutten 523  
21 Gertien Schonewille Marco Okken Hoogeveen 539  
22 Gerjan Hofacker Laurens & Jurian Balkbrug 546  
23 Robert Wind Arend-Jan Wind Staphorst 596  
24 Joyce Smits Joëlle Smits Hoogeveen 659  
  J.K. Wolthuis M.Z. Wolthuis-de Vries Meedhuizen DNF  
  Marleen Thuijs Niels Wagenaar Beilen DNF  

 

 

 

    bestuurder navigator   str.pt
A-klasse 1 Ad Sleutjes Ad Verhulst Sint-Michielsgestel 162
  2 Lambert Jan Altena Angela Altena Lutten 189
  3 Paul Woldringh John Puts Eygelshoven 199
  4 Roelof Plat Hans Wiersma Scheemda 211
  5 Harm Cortumme Jo Hannink Toldijk 234
  6 Jan Luiten Erik Kleinreesink Hengelo (Gld) 267
  7 Arie Roos Ria Roos Zetten 292
  8 Martin den Dunnen Koos Orie Leerdam 310
  9 Johan Stassen Thei Scheepers Maastricht 326
  10 Gert te Veldhuis Wim Wisselink Halle 386
           
B-klasse 1 Bertus van der Horst S. Olo Harderwijk 200
  2 Henk Hazeleger Jannie Hazeleger Scherpenzeel 209
  3 G. Schrijver Hans Keuning Alkmaar 240
           
C-klasse 1 Ron Ehrhardt Riekje Ehrhardt Hoogeveen 203
  2 Els Tieman Rinus Tieman Zwolle 204
  3 Tabe Weening Hettie Weening-Storm Surhuisterveen 218
  4 Fokke van der Wagen Renske van der Wagen Moddergat 220
           
D-klasse 1 Bertjan Smit Hetty Nijveen Pesse 50
  2 Jan van Gijssel Marian van Gijssel Nijeveen 140
  3 Bert Kuper Jolanda Kuper Beilen 148
  4 Harm Wemmenhove Loes Wemmenhove Stuifzand 160
  5 Piet Pieters Nienke Pieters Gorredijk 165
  6 Richard Wemmenhove Aline, Amber Stuifzand 170
  7 Gerwin Lenten Arletta Morsink Hoogeveen 175
  8 Remco Lemke Remco, Nathalie, Miranda Hoogeveen 197
  9 Geralt Lenten Henk Lenten Hoogeveen 208
  10 Ineke Saalbrink Bianca Saalbrink Zwolle 214
  11 Koen Mulder Clarice Botter Hardenberg 214
  12 Bert Hop Aaldert Kriekjes Hoogeveen 219
  13 Kriekjes Hop (jeugd) Hoogeveen 227
  14 Piet Kamp   Roden 230
  15 Joke Plag Moniek Plag Fluitenberg 236
  16 Rudy Groeneschey Marjan Groeneschey De Wijk 270
  17 Aaltje van Wijk Tineke Pomper Wijnjewoude 279
  18 Marco Nijmeijer Lydia Nijmeijer Hoogeveen 282
  19 Ida Lok Sabine Lok Nieuw-Amsterdam 300
  20 Jans Veuger Hilda Veuger Nieuweroord 310
  21 Fanny Al Bert Grit, Han Al Pesse 335
  22 Eddy Postmus Roy Postmus Stadskanaal 357
  23 J. Viskers A. Dam Lutten NG

 

Copyright Swolla IT 2019. Alle recht'n veurbehold'n.